Preloader

İade ve Geri Ödeme Politikası

Kaybolan değerli varlıklarınız size geri ulaşsın! Akıllı Tag

Genel Bakış

Geri iade politikamız, koşulsuz ilk 30 gün içerisinde aktif kalır. Satın alma işleminiz üzerinden 30 günden fazla süre geçti ise, üründe herhangi bir sorun bulunmaması durumda iade kabul edilememektedir.

30 gün içerisinde değişim ya da iade yapabilmek için, ürün ambalajının yırtılmamış ve hasar görmemiş olması, ürünün kullanımından dolayı bir hasar almamış olması gerekmektedir.

Ürünü iade edebilmek için, fatura ibrazınızı yapabiliyor olmak gerekmektedir.

Lütfen iade için, ürün içeriğini tam olarak gönderiniz.

Geri Ödemeler

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen ürününüzü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda iade işleminiz gerçekleştirilecek ve bir hafta içerisinde kredi kartınıza veya ödeme yönteminize otomatik olarak geri ödeme uygulanacaktır.

Ödemem yapılmadı

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Bankanız ile iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak size dönmesi biraz zaman alabilir.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen İLETİŞİM sayfasından bizimle iletişime geçin.

İndirimli Ürünler

İndirimli ürünler ya da indirim uygulanmış paketler, yalnızca faturadaki fiyatı üzerinden iade edilebilir. İndirim sonrası iade edilen ürünler, yeni ücreti üzerinden değerlendirilemez.

Değişim

Ürünleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bizimle İLETİŞİM sayfasından bilgi mesajı gönderiniz.

Kargo Ücreti

Yalnızca aldığınız iade kodu ile iade gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İade süresinde alınan kargo ücreti, tarafımızca ödenmemektedir. Kargo adresinize bağlı olarak, iade için kargoya vereceğiniz ücret değişebilir.

Bunların dışında bir yardım mı gerekli?

Bu maddeler dışında bir yardıma ihtiyacınız var ise, bizimle İLETİŞİM sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Evcil dostlarınız başta olmak üzere, tüm değerli eşyalarınızın size hızlı bir şekilde geri ulaşabilmesini amaçlayarak sahibinibul.com girişimini kurduk.

 

© 2022 sahibinibul.com. Tüm hakları saklıdır.