Preloader

SB Akıllı TAG Nedir?

Kaybolan değerli varlıklarınız size geri ulaşsın! Akıllı Tag

SB Akıllı TAG, evcil dostlarınızın tasmasına ya da en sevdiğiniz kameranızın çantasına takabileceğiniz, akıllı telefonların NFC özelliği ile okunabilen, içerisinde sizin telefon bilginizi barındıran bir RFID cihazdır.

Çanta, Bavul, Cüzdan, Anahtar vb. eşyalar için

Örnek vermek gerekir ise, araba anahtarınızı yolda yürürken düşürdünüz. Eğer anahtar üzerine takılmış bir SB Akıllı TAG mevcut ise, anahtarı bulan kişi bu TAG’i cep telefonuna yaklaştırdığında anında sizinle iletişime geçebilmektedir. Kısa süre içerisinde ve zahmetsizce anahtarınız size geri dönmüş olur. Aslında sizi yeniden bir anahtar yaptırmaktan, hatta anahtar çipini değiştirmek zorunda kalmaktan kurtararak büyük masraflardan korur.

 

Evcil dostlarımız için

Ya da hepimizin korkulu rüyası olan bir senaryoda ise, “tam bir haylaz” denebilecek bir kediniz var. Kediniz aralanan kapıdan dışarı kaçıverdi ve yabancı bir ortam gördüğü için panikledi. İyice evden uzaklaştı ve evi artık bulamıyor. Burada SB Akıllı TAG devreye giriyor. Onu bulan mahalle esnafı, tasmasının üzerinde “Sahibine ulaşmak için akıllı telefonunuza yaklaştırın” uyarısını görüp SB Akıllı TAG’i telefonuna yaklaştırdığında, anında sizinle iletişim kurabiliyor olacak. Bu sayede haylaz dostunuz, o sıcacık yuvasına geri dönebilecek.

 

Mobil Uygulamamız

Telefon numaranız değiştiğinde yeni bir tag satın almak zorunda kalmazsınız. Çünkü SB Akıllı TAG Yazıcı android uygulamamız ile yeni numaranızı anında tanımlayabilirsiniz.

 

Bu tür kötü senaryoların aslında bir sonu yok. Önlem almak adına, değerli varlıklarınız için hemen bir SB Akıllı TAG alın. Kaybolmalara karşı riski minimuma indirin. Sevdiğiniz varlıklara kısa süre içinde kavuşun!

 

Şimdi Satın Al

 

Evcil dostlarınız başta olmak üzere, tüm değerli eşyalarınızın size hızlı bir şekilde geri ulaşabilmesini amaçlayarak sahibinibul.com girişimini kurduk.

 

© 2022 sahibinibul.com. Tüm hakları saklıdır.